17-19 EYLÜL
Tarih
1 Gece 2 Gün
Gün Sayısı

ATALARIMIZI VE ECDAD-I ZİYARETE GİDİYORUZ. KONYA VE AKSARAY ÇIKIŞLI KÜLTÜR TURLARI

TUR TARİHLERİ 2-4 TEMMUZ 2021
17-19 EYLÜL 2021
ÜCRET 550 ₺
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüks Araçlarla Ulaşım ve İkramlar
1 Gece Otel Konaklaması
2 Sabah Kahvaltısı
1 Akşam Yemeği(Otelde)
Seyahat Sigortası
Kokartlı Rehberlik Hizmetleri
Feribot Ücretleri
ÇEÇENOĞLU TURİZM Kalite ve Güvencesi
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Müze ve Ören yeri Giriş Ücretleri
Otelde alınan extra içecekler
Tüm Öğle Yemekleri

Konya ve Aksaray Çıkışlı Çanakkale – Bursa Turları kampanyalı tur fiyatıyla sizleri bekliyor. Konya Turları ve Aksaray Turları ile hayalinizdeki gezileri kaçırmayın.

1

1 GÜN

Turumuz Bursa Ulu Camii’nde sabah namazı ile başlıyor.Sabah namazı sonrası Bursa Ulu Cami’nin rehber eşliğinde anlatımıyla devam ediyoruz.Ardından kahvaltı için Bursa’da Kınalı Kar dizisinin çekildiği köy olan Cumalıkızık’ta güzide bir mekanda serpme kahvaltı ile devam ediyor.Kahvaltımızı aldıktan sonra Orhan Gazi,Osman Gazi türbeleri Üftade Hazretleri Türbesi,Emir Sultan Türbesi ziyaretlerinden sonra Bursa Şehir Merkezine doğru hareket ediyoruz. Öğlen yemeği ve alışveriş için misafirlerimize serbest zaman veriyoruz.Verilen saatte buluşulup otobüsle Bandırma’ya doğru hareket ediyoruz.Bandırmaya ulaştığımızda konaklayacağımız 4 Yıdızlı Eken Hotele yerleşiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
2

2. GÜN

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Çanakkale’ye hareket ediyoruz.Lapseki Mevkiinden vapurla Gelibolu Yarımadasına geçiyoruz.Kilit Bahir Kalesi,Havranlı Seyit Onbaşı, Sargı Yeri, Şehitlik Abidelerini rehberimizin anlatımıyla ziyaret ediyoruz. Ardından misafirlerimize Alçı Tepe Köyünde öğle yemeği ve serbest zaman veriyoruz . Serbest zamandan sonra Ezineli Yahya, Kanlı Sırt, 57.Alay, Conkbayırı ziyareti sonrası dönüş için hareket ediyoruz.Cuma sabahı 07:00 gibi Aksaray, 09:00 gibi Konya’ya varıyoruz. Siz değerli misafilerimizi bir başka turda buluşmak üzere aldığımız noktaya bırakıyoruz.